|| Altintaskoyu.Net ||
ANASAYFA ALTINTAŞ HABER ALTINTAŞ RESİM ALTINTAŞ VİDEO KONUK DEFTERİ ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

SAYFALAR

ALTINTAŞ RESİM

GÖRÜŞ - ÖNERİ - İSTEK

 

Altintaskoyu.Net

* Sitemiz Hakkında

Köyümüzün Web Adresi 

Kasım 2006'dan itibaren faaliyette olan köyümüzün internet sitesi, yeni yüzü ve yeni ismi ile Mart 2008'den itibaren www.altintaskoyu.net olarak faaliyetlerine devam etmektedir.     

Bu zaman zarfında gerek köylülerce gerekse diğer dostlarca beğeniyle takip edilmiş ve onlar sayesinde resim galerimiz binlerce resme ulaşmıştır. Aile albümü, köyümüze ait nostaljik resimler, gerek köy içi gerek köy dışı etkinlik resimlerinden oluşan bir çok resmin bulunduğu köyümüzün gelecekteki tanıtımına büyük destek sağlayacak olan resim galerisi köyümüzden yetişenlerin ayrıntılı bilgileri, köy dışında ikamet eden hemşerilerimizin illere göre listeleri, köşe yazıları ve anlık köy ve köy dışı haberlerle hemşerilerimize hizmet veriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Büyüklerimizin aynı sıralarda oturduğu, aynı havayı teneffüs ettiği bir zamandan bu zamana baktığımızda o geçmişteki babalarımızın, annelerimizin ortamını biz bu nesil gençliğimizde bulabilmiş değiliz.

Özellikle gençlerimizden dileğimiz köyü­müzün sitesini ziyaret etmeleri, paylaşımlarda bu­lunmaları, en azından orda olduklarını bildirmeleridir.

Köy dışındaki hemşerilerimizi bir araya toplayan, yeni nesil gençleri köyünden ve büyüklerinden haberdar etme gibi görevleri misyon edinmiş ve "Biz Büyük Bir Aileyiz" sloganıyla yola çıkmanın sorumluluğunda 9 yılı aşkındır faaliyette olan sitemize desteklerinizi bekliyoruz.

http://www.altintaskoyu.net

Biz Büyük Bir Aileyiz…

Bu sayfa 4193 defa görüntülenmiştir.